Nowości

PŁYTY TARASOWE VESTONE MUSSO

Właściwości VESTONE MUSSO®

  • technologia SILCO ELITE,
  • przedłużona trwałość,
  • łatwość w utrzymaniu w czystości,
  • duży wybór naturalnych barw: opal, topaz, onyx, platyna, inox, lawa, sahara, ocgra, dioryt,
  • dostępne wymiary 80x40cm, 60x60cm.

Każdy spragniony kontaktu z naturą, wie że wiosną i latem, a nawet coraz częściej w jesienne dni na styku domu i ogrodu zaczyna toczyć się nasza codzienność. Taras staje się naturalnym przedłużeniem salonu. Warto poświęcić dłuższą chwilę i wybrać świetnej jakości materiały, które będą cieszyć na długie lata. Posiadamy w sprzedaży płyty tarasowe, betonowe, płyty glazurowane z powłoką SILCO ELITE w rożnych rozmiarach i kolorach.

Dekoracyjne płyty MUSSO® doskonale sprawdzają się na tarasach, patio czy alejach. Dwa praktyczne, nowoczesne formaty 80x40cm oraz 60x60cm, dostępne w stonowanych, inspirowanych naturą barwach pozwalają stworzyć piękne aranżacje. Wszystkie dekoracyjne płyty MUSSO® są uszlachetnione technologią SILCO Elite. Jest to technologia nowej generacji polegająca na lakierowaniu gotowego produktu. Lakier stanowi dodatkową warstwę ochronną, zwiększającą właściwości odpornościowe na ścieranie, zabrudzenia czy sól odmrażającą. Dzięki temu jest dużo bardziej odporna na czynniki powodujące zabrudzenia, przez co łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.

VESTONE CENTO - PALISADA DEKORACYJNA

Minimalistyczna forma oraz trzy praktyczne kolory doskonale komponują się kostkami i płytami dekoracyjnymi VESTONE. Smukła, wysoka palisada CENTO doskonale sprawdzi się przy wykończeniu tarasów, schodów oraz przy tworzeniu eleganckich aranżacji, w miejscach gdzie konieczne jest zniwelowanie różnic wysokości terenu.

DROGBRUK PŁYTA PARMA

Drogbruk PARMA to nowoczesna płyta o unikalnym, trapezowym kształcie dającym duże możliwości aranżacyjne. Wyjątkowym atutem tej płyty jest wynikająca z użytej trapezowej formy i ciekawej kolorystyki możliwość zastosowania wielu niepowtarzalnych wzorów ułożenia.

Dzięki temu PARMA stanowi idealną propozycję dla przestrzeni prywatnych i komercyjnych o różnorodnym charakterze. Świetnie sprawdzi się m.in. na wjazdach, ścieżkach i tarasach oraz w przestrzeniach publicznych- na deptakach, promenadach i ścieżkach rowerowych.

Nasza nowość występuje w trzech kolorach: Bianco, Argento i Grafit oraz grubości 8 cm i jest impregnowana na etapie produkcji z użyciem technologii COVER.  PŁYTA PARMA- zobacz broszurę

Płyta Parma zdobyła w 2022 r dwa ważne branżowe wyróżnienia: tytuł Finalisty prestiżowego polskiego konkursu wzorniczego „Dobry Wzór” oraz tytuł Produkt Rekomendowany Przez Profesjonalistów przyznany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów.

Shopping Cart